Завдяки відмові від паперового документообігу компанія за перші вісім місяців заощадила в 4 рази менше часу на відправку документів і зекономила близько 500 тисяч гривень.
13 листопада 2019
Опендатабот допоміг українському сайту пошуку роботи Work.ua перейти на електронний документообіг із клієнтами та заощадити час і кошти. Завдяки відмові від паперового документообігу компанія за перші вісім місяців втратила в 4 рази менше часу на відправку документів і зекономила близько 500 тисяч гривень. Розповімо, як це сталося.
Work.ua — це cайт пошуку роботи, щомісяця розміщується понад 70 тис. вакансій від 25 тис. роботодавців. Сайт відвідує понад 440 тис. відвідувачів щодня.
Раніше Work.ua відправляв кожному клієнтові (а їх було щомісяця понад 20 тисяч) рахунки й акти наданих послуг в паперовому вигляді. Щомісяця компанія витрачала:
3000 відправлених актів;
90 годин на друк і відправку документів;
9000 аркушів А4 (18 пачок паперу);
40 000 гривень на відправку.
Обсяг документів та їх відправлень щомісяця зростав. Коли компанія постала перед вибором, чи найняти ще одного бухгалтера, чи докорінно змінити процес, керівники компанії вирішили обрати друге й перейшли на електронний документообіг.
Щоб правильно оформити рахунок і акт, потрібно знати наступну інформацію: найменування та вартість послуг, правильна назва компанії державною мовою, ПІБ керівника, юридичні реквізити.
Усі ці дані Work.ua почав автоматично отримувати та завантажувати у свою CRM-систему за допомогою Опендатабот на підставі виписки отриманих платежів за кодами ЄДРПОУ компаній або ІПН для ФОП.
Єдині шаблони рахунків і актів налаштовані так, щоб формуватись автоматично за даними, отриманими завдяки API Опендатабот, та підходити для всіх клієнтів. Шаблони рахунку й акту в M.E.Doc створені через вбудований конструктор шаблонів і вивантажуються через
Автоматично створюються акти для всіх рахунків, які підходять під умови:
рахунок сплачено;
у реквізитах рахунку обрано варіант відправки;
не створено акт за рахунком.
Щойно створені документи в вигляді xml- і pdf-файлів масово вивантажуються, підписуються за допомогою електронного цифрового підпису і відправляються клієнтам.
За допомогою Опендатабот можна дізнатися, чи є клієнт платником ПДВ. За статистикою таких серед клієнтів Work.ua виявилося понад 80 %, і майже в усіх таких компаній уже була встановлена програма M.E.Doc для подання електронних податкових накладних. Тому для платників ПДВ Work.ua за замовчуванням відправляє документи в M.E.Doc.
Якщо ж клієнт неплатник ПДВ, то менеджер зв’язується з ним і уточнює, як той хоче отримати документи.
Perfectum
Кейс Опендатабот та Perfectum CRM+ERP
НБУ
Кейс Опендатабот за програмою Національного Банку України «#ШахрайГудбай»
ПУМБ
Відкриття рахунку підприємця за кілька хвилин онлайн
Visa
Проект підтримки малого та середнього бізнесу в Україні.
Sayenko Kharenkо
Як відкриті дані допомагають попереджати та випереджати ризики бізнесів.
Як перейти з 10 сервісів та ручного пошуку в автоматичний зручний режим.
Перевіряти партнерів та відстежувати важливі зміни відтепер можна в CRM-системі Creatio.
«Арсенал Страхування» автоматизували та пришвидшили розрахунок вартості страховки на авто, використовуючи дані API Опендатабот.
Як автоматизувати бізнес-процеси за допомогою відкритих даних та Опендатабот.
Бізнес-клієнти Райффайзен Банку Аваль – фізичні особи-підприємці можуть надсилати податкові звіти у бізнес чатботі банку.
Команди в Microsoft Teams зможуть разом визначатися з бізнес-партнерами. Інформацію про контрагентів надаватиме Опендатабот.
Sense Bank
Клієнти онлайн-банкінгу «ОК, Sense!» отримали професійні акаунти Опендатабот.
ПУМБ
Банк ПУМБ — перший банк, що запустив разом з Опендатабот програму перевірки контрагентів безпосередньо в інтернет-банкінгу.
Опендатабот допоміг компанії Poster автоматизувати оплату.
ЛУН почав сповіщати своїх користувачів про ризик-фактори забудовників разом з Опендатабот.