Як автоматизувати бізнес-процеси за допомогою відкритих даних та Опендатабот.
20 травня 2020
Дані Опендатабот допомагають Bot&Partners автоматизовувати бізнес-процеси та будувати юридичні алгоритми всередині компаній.
В багатьох компаніях співробітники витрачають багато часу на повторення одноманітних дій: заповнення типових договорів, перевірку контрагентів чи подання звітів.
Bot&Partners знайомляться з бізнесом, вивчають його «внутрішню кухню», знаходять рутинні задачі, які можна автоматизувати, та продумують, які технології можуть допомогти у цьому.
Для автоматизації використовуються рішення, які вже є в компаніях або загальновідомі системи: Microsoft Sharepoint, Pipe.bot, Corezoid, 1C. До них можуть підключатися Google Docs, Вчасно, поштові клієнти, таск-трекери та різні CRM.
Таким чином бізнес отримує можливість оптимізувати процеси, зберігати гроші компанії та час її співробітників.
У деяких рутинних задачах бізнесу не обійтися без відкритих даних. За допомогою API Опендатабот клієнти Bot&Partners можуть перевіряти контрагентів та автоматично генерувати документи.
Після автоматизації процесів компанія витрачає 1 хвилину на виставлення рахунка та 5 хвилин на генерацію типового договору. Тобто на одному документі компанія економить від 20 хвилин на його генерацію.
Наприклад, повний пакет документів для виходу людини у відпустку генерується за 1 хвилину. Якщо у компанії працює 100 людей, це економить
ІТ компаніям
Торговим компаніям та представництвам
Закладам охорони здоров’я.
Та іншим компаніям, яким потрібно руками генерувати від 50 договорів на місяць та робити іншу повторювану роботу щодня.
Perfectum
Кейс Опендатабот та Perfectum CRM+ERP
НБУ
Кейс Опендатабот за програмою Національного Банку України «#ШахрайГудбай»
ПУМБ
Відкриття рахунку підприємця за кілька хвилин онлайн
Visa
Проект підтримки малого та середнього бізнесу в Україні.
Sayenko Kharenkо
Як відкриті дані допомагають попереджати та випереджати ризики бізнесів.
Як перейти з 10 сервісів та ручного пошуку в автоматичний зручний режим.
Перевіряти партнерів та відстежувати важливі зміни відтепер можна в CRM-системі Creatio.
«Арсенал Страхування» автоматизували та пришвидшили розрахунок вартості страховки на авто, використовуючи дані API Опендатабот.
Бізнес-клієнти Райффайзен Банку Аваль – фізичні особи-підприємці можуть надсилати податкові звіти у бізнес чатботі банку.
Команди в Microsoft Teams зможуть разом визначатися з бізнес-партнерами. Інформацію про контрагентів надаватиме Опендатабот.
Sense Bank
Клієнти онлайн-банкінгу «ОК, Sense!» отримали професійні акаунти Опендатабот.
ПУМБ
Банк ПУМБ — перший банк, що запустив разом з Опендатабот програму перевірки контрагентів безпосередньо в інтернет-банкінгу.
Завдяки відмові від паперового документообігу компанія за перші вісім місяців заощадила в 4 рази менше часу на відправку документів і зекономила близько 500 тисяч гривень.
Опендатабот допоміг компанії Poster автоматизувати оплату.
ЛУН почав сповіщати своїх користувачів про ризик-фактори забудовників разом з Опендатабот.