Команди в Microsoft Teams зможуть разом визначатися з бізнес-партнерами. Інформацію про контрагентів надаватиме Опендатабот.
7 травня 2020
Команди в Microsoft Teams отримали можливість колегіально приймати рішення про співпрацю з бізнес-партнерами. Інформацію про контрагентів надаватиме Опендатабот.
Microsoft Teams — це рішення для спільної роботи віддалених команд.
За допомогою системі можна проводити групові та особисті аудіо- та відео дзвінки, обмінюватись інформацією з колегами та, відтепер, швидко перевіряти контрагентів та партнерів бізнесу.
Мicrosoft Teams ретельно стежить за безпечністю користування додатком — кожен співробітник компанії може бути певен у конфіденційності особистої інформації та робочих даних, якими обмінюється з колегами.
Компанія Lizard Soft випустила першу версію додатку, де у чаті Microsoft Teams за допомогою Опендатабот можна отримати реєстраційну, податкову чи судову інформацію про компанію або фоп.
Отриману картку з відкритими даними можна переслати колезі — картка буде доступна для всіх учасників чату компанії.
Таким чином команда може колегіально прийняти рішення щодо співпраці з бізнес-партнером.
«Головна перевага Teams — можливість поєднати усі необхідні інструменти, додатки, програми та сервіси у єдиному зручному інтерфейсі для ефективної командної та персональної роботи. Інакше кажучи, у Teams можна спілкуватися з колегами, працювати з документами, календарем, задачами, користуватися звичними програмами, не виходячи з системи.
Як офіційний партнер Microsoft ми завжди намагаємося не лише запропонувати клієнтам готове рішення, а максимально адаптувати його до потреб кожної компанії. Teams досить гнучка платформа для цього.
З Опендатабот для Microsoft Teams наші клієнти отримали можливість користуватися зручним сервісом для перевірки контрагентів, не виходячи із звичного інтерфейсу Teams та безпечної корпоративного середовища»,
— пояснює Віталій Герасьов, Lizard Soft Chief Technical Officer.
Робота з ботом проходить в інтерфейсі Microsoft Teams й доступна усім співробітникам компанії з будь-якого пристрою — для цього не потрібно підключатися чи авторизуватись в окремих програмах.
Встановити Opendatabot for Teams можна у AppSource.
Пошук необхідної інформації щодо контрагентів в Україні можна здійснювати за наступними параметрами:
код або назва компанії;
податковий номер ФОП.
Надана інформація про компанії та ФОП допоможе швидко підготувати первинні документи та перевірити партнера перед передплатою або відвантаженням:
активність компанії / ФОП та статус банкрутства;
наявність податкового боргу;
статус платника ПДВ;
групу та ставку єдиного податку;
власників та бенефіціарів компанії;
судові рішення компаній.
Безкоштовних лімітів Опендатабот у Microsoft Teams достатньо для того, аби малий бізнес міг перевіряти своїх партнерів на безоплатній основі. Рішення Опендатабот та Microsoft Teams для середнього бізнесу починається від 2700 грн / міс та включають до себе більшу кількість перевірок компаній та фоп.
Якщо ви працюєте над системами для командної роботи, ви теж можете дати можливість своїм користувачам приймати спільні рішення на основі відкритих державних даних. Для інтеграції звертайтеся до нас.
Perfectum
Кейс Опендатабот та Perfectum CRM+ERP
НБУ
Кейс Опендатабот за програмою Національного Банку України «#ШахрайГудбай»
ПУМБ
Відкриття рахунку підприємця за кілька хвилин онлайн
Visa
Проект підтримки малого та середнього бізнесу в Україні.
Sayenko Kharenkо
Як відкриті дані допомагають попереджати та випереджати ризики бізнесів.
Як перейти з 10 сервісів та ручного пошуку в автоматичний зручний режим.
Перевіряти партнерів та відстежувати важливі зміни відтепер можна в CRM-системі Creatio.
«Арсенал Страхування» автоматизували та пришвидшили розрахунок вартості страховки на авто, використовуючи дані API Опендатабот.
Як автоматизувати бізнес-процеси за допомогою відкритих даних та Опендатабот.
Бізнес-клієнти Райффайзен Банку Аваль – фізичні особи-підприємці можуть надсилати податкові звіти у бізнес чатботі банку.
Sense Bank
Клієнти онлайн-банкінгу «ОК, Sense!» отримали професійні акаунти Опендатабот.
ПУМБ
Банк ПУМБ — перший банк, що запустив разом з Опендатабот програму перевірки контрагентів безпосередньо в інтернет-банкінгу.
Завдяки відмові від паперового документообігу компанія за перші вісім місяців заощадила в 4 рази менше часу на відправку документів і зекономила близько 500 тисяч гривень.
Опендатабот допоміг компанії Poster автоматизувати оплату.
ЛУН почав сповіщати своїх користувачів про ризик-фактори забудовників разом з Опендатабот.